VELVET CSOKI felolvadás után selymesen puha. Alkalmas üreges figurák készítésére, bevonatokhoz és desszertekhez, tortákhoz való hozzávalóként.
A csomag a következőket tartalmazza: 2,5 kg
cukor, kakaóvaj, tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma.
| Allergének | Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 2465 kj |
| Energiaérték kcal | 589 kcal |
| Zsírok | 40 g |
| - ebből telített zsírsavak | 24 g |
| Szénhidrátok | 51 g |
| - ebből cukrok | 51 g |
| Fehérje | 6,1 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,22 g |
Belgium
| Színes | Fehér |
| Kategóriák: | Fehér csokoládé |
| Callebaut csokoládé | |
| Csokoládé és kakaó a makrókhoz | |
| Callebaut csokoládék tartelettekhez | |
| Gyártó | Callebaut |
| EAN | 5410522516937 |
| Termékszám | VELVET |